Misja

CarSolutions zrodziło się z miłości do samochodów i pasji do motoryzacji.

Naszą misją jest „Dążenie do doskonałości w obsłudze naszych klientów poprzez ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług, a tym samym dążenie do statusu lidera”.

Dążeniedo doskonałości

Pasjado motoryzacji

Statuslidera

Sprzedajemy samochody nowe i używane w hurtowych ilościach do dealerów nieautoryzowanych i brokerów w całej Europie. Doskonale rozumiemy wyzwania tego sektora, wiemy, czego oczekuje klient docelowy i jak sprostać tym wymaganiom. Od początku stawiamy na przejrzystość współpracy i jasność komunikacji, dzięki temu jesteśmy członkiem E.A.I.V.T. (Europejskiego Stowarzyszenia Niezależnych Sprzedawców Samochodów) oraz BVFK (Niemieckiego Zrzeszenia Sprzedawców Samochodów -spełniających najwyższe normy) i pracujemy wg ich standardów.

Dzięki temu Nasi kontrahenci mają zawsze pewność, że złożone zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z umową, znają jego obecny status.

Liderzy zespołu

MARIUSZ ZAWADZKI

Mariusz Zawadzki

Prezes CarSolutions

mail biuro@carsolutions.pl

„W biznesie jak w życiu – najważniejsze to dotrzymywanie słowa i terminów”

Swoją karierę zawodową związaną z motoryzacją zaczął wcześnie. Pierwsze kroki stawiał w salonie samochodowym w Dusseldorfie, dlatego niemiecki rynek sprzedaży samochodów zna bardzo dobrze. Od pierwszego dnia pracy dla autoryzowanego dealera Lexusa wyróżniał się zaangażowaniem i wyjątkowym nastawieniem do klienta. Jego podejście do obowiązków, charyzma oraz profesjonalizm sprawiły, że szybko stał się filarem zespołu handlowego. Od zawsze lubił pracować z ludźmi budując relacje, które do dziś pomagają mu w rozwijaniu nowych, kontaktów biznesowych w całej Europie. Posiada słabość do samochodów o dużej mocy pod maską. Lubi wsłuchiwać się w ryk ich silników, doszukując się nut mistrzostwa. Wolny czas spędza z rodziną w swoim ogrodzie. Wiele godzin poświęca na jego pielęgnację by był perfekcyjny. Opieka na ogrodem to nie tylko spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu ale też hobby, którym lubi się dzielić z przyjaciółmi.

ADAM JEŻ

Adam Jeż

Wiceprezes CarSolutions

mail biuro@carsolutions.pl

There is only one way to do a great job - to love her” – Steve Jobs

Można powiedzieć, że samochody to jego największa pasja. Od dziecka był mistrzem w rozpoznawaniu marek i modeli nadjeżdżających aut. Ta pasja zaowocowała podjęciem pracy w salonie samochodowym Ford. Czas, który tam spędził, jeszcze bardziej umocnił w nim przekonanie, że branża motoryzacyjna to to, z czym chce się związać na dłużej. Wspomina to jako lekcję życia, a kontakty w świecie motoryzacji, które wtedy pozyskał, owocują do dnia dzisiejszego. Coraz bardziej rozwijał zainteresowania i poznawał nowe marki, dlatego zaczął sprowadzać samochody z Włoch, co zaowocowało znajomością śródziemnomorskiego rynku motoryzacyjnego. Sprawdził się jako lider zespołu i zadbał o rozkwit sprzedaży marek Volvo i Kia. To typowy team player, dba o budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi. Każdą transakcję buduje z absolutnym ukierunkowaniem na zadowolenie klienta. Nigdy nie odpuszcza, w każdej sprawie walczy do końca, nie ustępując w dążeniu do obranego celu. W czasie wolnym od pracy relaksuje się na boisku piłkarskim. Miłość do piłki nożnej ma w jego sercu specjalne miejsce - zaraz po rodzinie i pracy, którym jest oddany bezgranicznie.

Thomas Schroder

Thomas Schröder

Dyrektor ds. Handlowych

phone 0048 698 686 660
mail t.schroeder@carsolutions.pl

Agnieszka Marcelewicz

Agnieszka Marcelewicz

Dyrektor Finansowy

phone 0048 32 307 39 88
mail a.marcelewicz@carsolutions.pl

Clemens-Meyer-1140x1520

Clemens Meyer

Marketing

phone 0049 160 90100332

mail c.meyer@carsolutions.pl

Michał-Michaliszyn-1140x1520

Michał Michaliszyn

Specjalista ds. Sprzedaży i Zakupu

phone 0048 664 656 655

mail m.michaliszyn@carsolutions.pl

Barbara Lasek-Mysiura

Barbara Lasek-Mysiura

Księgowość

mailksiegowosc@carsolutions.pl

PAULINA SOBEK 1

Paulina Sobek

Księgowość/Ubezpieczenia

phone 0048 533 852 200

mailksiegowosc@carsolutions.pl
mailpolisy@carsolutions.pl

Patryk Piszczek

Patryk Piszczek

Kierownik ds. Transportu i Logistyki

phone 0048 575 781 200
mail p.piszczek@carsolutions.pl

kutyła-kam

Kamila Kutyła

Administracja

phone 0048 32 307 39 88
mail k.kutyla@carsolutions.pl

carsolutions-09142018-fot-Joanna-Nowicka-298

Patrycja Jeż

Administracja

phone 0048 504 975 574
mail p.jez@carsolutions.pl

zelenka-kat

Katarzyna Zelenka

Administracja

phone 0048 32 307 39 88
mail administracja@carsolutions.pl
mail k.zelenka@carsolutions.pl

Jozef Kalemba

Józef Kalęba

Administracja

phone 0048 503 013 846
mail j.kaleba@carsolutions.pl